Sked, Ryssland, omkring år 1900, längd 15cm, otydliga stämplar, slitage, silver. Vikt: 29,5 g
Auktnr | SE1.20240508.A56930 |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:04:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 20:04 | ABV1866 | 500 kr |